Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Tak się zastanawiam - czyli odezwa do narodu. Polecane obiekty
Tak sobie siedzę i zastanawiam się nad złożonością biegu historii. Jak to jest, że byle pętak może o naprawdę Wielkim Polaku powiedzieć co mu ślina na język przyniesie - a ponieważ głowa nie najwyższych lotów, więc i przynosi brednie wyłącznie –

Przykładów ostatnimi czasy takiego postępowania aż nadto. Gdzie podział się autor słów o „ujadających kundelkach” polskiej sceny politycznej, czemu teraz nic nie ma do powiedzenia?

Czyżby po Leszku M., który pomimo zapewnień, że poznamy go jako mężczyznę po tym jak skończy – nadszedł czas polityków jeszcze gorszego rzędu? Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że mogą ONI rządzić NASZĄ POLSKĄ niepodzielnie przez najbliższe lata praktycznie bezkarnie. Nowe elity chyba uwierzyły, że zwycięzców się nie sądzi i dlatego mogą sobie pozwolić bezkarnie na każde draństwo, które im przyjdzie do tych małych rozumków.

Ciekawe czy jeśli powiedziałbym publicznie, że EKIPA RZĄDZĄCA JEST ZWIĄZANA Z REŻIMEM KOREI PÓŁNOCNEJ – czy wystarczyłoby, jeśli po kilku, czy kilkunastu dniach sprostowałbym, że chciałem powiedzieć, że chodziło mi o ekipę rządzącą u sąsiada w domu, a i to przed wojną…? Poza tym przecież nic złego nie powiedziałem, a nawet, jeśli to był to tylko taki skrót myślowy, a w końcu, – jeśli ktoś udowodni, że tak nie jest no to powiem, że mi bardzo przykro…

Czy też mógłbym bezkarnie głosić tezy, że NAJWYŻSZY OPIEKUN MŁODZIEŻY CUDZOŁOŻY CHĘTNIE Z TĄŻE…? Przecież można powiedzieć wszystko – niekoniecznie mając nawet cień dowodu.

Panowie politycy maluczkiego formatu – czas „pomroczności jasnej” mamy już za sobą, a i tak skłonności takie nie były wcześniej tak szeroko rozpoznawane wśród rządzących – OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!

Bracia kochani! RODACY! Otrząśnijcie się z letargu – dajcie wyraz swojego niezadowolenia. Jeśli choć trochę czujecie podobnie podpiszcie się pod tą odezwą. Niech Warszawka usłyszy ten krzyk sprzeciwu. Niech elity wiedzą, że nie ma zgody na takie podłości. Niech wiedzą, że zamiast opluwać ludzi, których butów niegodni czyścić – powinni może zająć się sprawami polepszającymi życie nas – PROSTYCH POLAKÓW.

tekst: BW

wypowiedz się na forum

artykuł sponsorowany