Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Spełniamy marzenia w Bydgoszczy.. Polecane obiekty
"Mam marzenie - zagraj dla mnie" akcja pod taką nazwą odbędzie się w kręgielni XL Bowling w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. 28 września zmierzą się tam najlepsi bydgoscy sportowcy, ludzie polityki, kultury, biznesu i mediów.

Wśród zaproszonych gości są m.in.: żużlowcy Budleksu Polonii, siatkarki Centrostalu Focus Park, siatkarze Delekty Chemika, piłkarze Zawiszy SA oraz bydgoscy radni, posłowie, biznesmeni i dziennikarze.

Stworzone przez nich zespoły zmierzą się w turnieju gry w kręgle. Najbardziej odważni zaprezentują zaś swoje wokalne umiejętności w konkursie karaoke.

Celem akcji jest pomoc ciężko chorym dzieciom. Dochód z imprezy zostanie bowiem przekazany podopiecznym fundacji "Mam marzenie", która powstała by spełniać marzenia polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Liczymy na to, iż za sprawą ludzi dobrego serca Marzyciele i ich rodziny choć na chwilę zapomną o nieszczęściu, jakie ich spotkało oraz na nowo uwierzą, że uśmiech może znów zagościć na ich twarzach.

W trakcie imprezy będziemy zbierać pieniądze na spełnianie kolejnych marzeń. Odbędzie się również licytacja gadżetów przekazanych przez naszych gości, a dochód z niej również przekażemy na konto Fundacji. Zapraszamy do kręgielni wszystkich, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. Zachęcamy również do finansowego wsparcia imprezy. Szczegółowe informacje pod nr 501 62 12 51.

Organizatorami imprezy są: Agencja sportowo-marketingowa Sport Support, Fundacja Mam Marzenie oraz kręgielnia XL Bowling Galeria Pomorska.

Partnerami imprezy są firmy: Re Media, Pentel, www.fachoweusługi.pl, Rhinos Sport, Novol i oczywiście nocuje.pl,

Artykuł przeczytano: razy.

komentuj to wydarzenie na forum