Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Gotówka na kartę w sklepie, hotelu, pensjonacie? Polecane obiekty
Teraz jest to możliwe dzięki nowej usłudze lidera w obsłudze kart płatniczych w Polsce. Cashback - nowa usługa w ofercie POLCARD SA

Oferta POLCARD SA została poszerzona o usługę Cashback. Usługa ta umożliwi wypłatę gotówki w terminalach POS sieci POLCARD podczas realizowanej transakcji sprzedaży.

Cashback to nowa usługa, dzięki której posiadacze kart VISA będą mogli dokonać wypłaty gotówki w punktach handlowo-usługowych. Realizacja transakcji będzie możliwa jedynie w powiązaniu z płatnością elektroniczną za towary i usługi, zaś maksymalna kwota wypłaty wyniesie 200 PLN. Obecnie usługa Cashback dostępna jest dla krajowych kart debetowych systemu VISA opartych zarówno na pasku magnetycznym, jak i mikroprocesorze (standard EMV).

Cashback cieszy się od lat dużą popularnością na świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W krajach, w których usługa już funkcjonuje traktowana jest jako uzupełnienie pozostałych form dostępu do gotówki. Badania przeprowadzone za granicą wśród konsumentów dowiodły, iż wypłata środków za pomocą usługi Cashback jest najczęściej wykorzystywana jako sposobność do częstych wypłat małych kwot.

„Liczymy, że również w Polsce Klienci docenią wygodę i elastyczność, jaką da im nowy produkt. Nowoczesna usługa Cashback korzystnie wpłynie na rozwój rynku płatności bezgotówkowych. Spodziewamy się też, że poszerzając i urozmaicając zakres usług oferowanych w punkcie sprzedaży, będzie miała także pozytywny wpływ na umowy zawierane przez naszą firmę z przyszłymi partnerami.” – powiedział Adam Parfiniewicz, Prezes Zarządu POLCARD SA.

Usługa Cashback niesie wiele korzyści zarówno dla Klientów, jak i punktów sprzedaży. Posiadacze kart VISA zyskują możliwość pobierania środków w miejscu dokonywania zakupów, oszczędzając tym samym swój czas bez konieczności poszukiwania bankomatu, czy oddziału banku. Z kolei punkty detaliczne korzystające z usługi Cashback mogą liczyć na zwiększenie obrotów. Przyczyni się do tego wzrost częstotliwości wizyt Klientów doceniających kompleksowość obsługi oferowanej przez partnerów POLCARD. Nowa usługa wpłynie także na obniżenie kosztów związanych z zarządzaniem gotówką w placówce.

Usługa Cashback będzie stopniowo wprowadzana do punktów handlowo-usługowych obsługiwanych przez POLCARD. Obecnie jest już dostępna na stacjach paliw BP oraz w Halach Banacha. Zakres funkcjonowania usługi będzie sukcesywnie poszerzany.