Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Czwartek, 30 Czerwca 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Dwór Polski  Galeria
Dwór Polski
Wrocław ul. Kiełbaśnicza 2,,
+48 71 372-34-15, +48 71 372-34-19
Lokalizacja
Centrum - Stare Miasto
Położenie
Wrocławski Rynek z gotyckim Ratuszem i okalającymi go kamieniczkami - to serce Wrocławia, jeden z najpiękniejszych i naj- cenniejszych kompleksów architektonicz- nych w Europie. W tym szczególnym miejscu w jednej z XVI-wiecznych kamienic, pod nr 5, znajduje się zespół gastronomiczno-hotelowy "Dwór Polski". Jak głosi legenda to właśnie tutaj król Zygmunt III Waza przybywszy potajemnie do Wrocławia spotkał się ze swoją przyszłą żoną Anną Habsburg. Pielęgnując historyczny klimat naszej kamienicy oraz wielowiekową tradycję polskiej gościnności zapraszamy Państwa w ślad legendy oferując przytulne pokoje i apartamenty w hotelu oraz suto zastawione stoły w naszych restauracjach.
Zakwaterowanie
Apartament, Superior, oraz pokoje 2 osobowe
Wyposażenie
Hotelowe apartamenty i pokoje posiadają mini-bary, telewizję satelitarną, istnieje również możliwość korzystania z sieci internetu.
Wyżywienie
Dwór Polski specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości, bankietów, wesel, szkoleń oraz imprez cateringowych, zapewniamy wysoką jakość profesjonalną obsługę.
Inne
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc