Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Dom wypoczynkowy - Łysa Góra 16  Galeria
Dom wypoczynkowy - Łysa Góra 16
Łysa Góra ul. ,
+48 89 5419996 +48 603 109 833
Lokalizacja
38 km od Olsztyna i 18 km od Szczytna
Położenie
Nowy dom całoroczny o powieżchni 312 m2 (rok budowy 2005) nad jeziorem Sasek Wielki w miejscowości Łysa Góra. Miejscowość jak i cały akwen położone są w obszarze objętym strefą ciszy w odległości 38 km od Olsztyna i 18 km od Szczytna. Malownicze położenie domu na wzniesieniu, w otoczeniu lasu i kilku domków letniskowych. Dom postawiony w odległości 25 m od linii brzegowej. Dysponujemy własnym molem gdzie zacumowane są 2 łodzie wiosłowe.
Zakwaterowanie
Przeznaczony do wypoczynku dla 10 osób,w bardzo wysokim standardzie wyposażenia ze wszelkimi wygodami. Dom posiada oddzielny, 2-osobowy apartament z kuchnią, tarasem i pokojem wypoczynkowym. Dom posiada 3 tarasy, z czego 2 wiszące z których rozciąga się malowniczy widok na jezioro i przeciwległą linię brzegową. Wielkość tarasów pozwala nawet znacznej grupie osób delektować się widokiem i krystalicznie świeżym powietrzem.
Wyposażenie
Trzy piętra połączone są ze sobą zewnętrzną klatką schodową. Klatka schodowa o powierzchni 13,5 m2 i szerokości stopnia 125 cm nie sprawia żadnego problemu komunikacyjnego. Zabezpieczona jest balustradą ze stali nierdzewnej. Na piętrze dzienno - wypoczynkowym, znajduje się jedna z trzech łazienek. Estetyczne glazury i wysokiej jakości armatury. Kuchnia o długości roboczej 11,3 m, wyposażona we wszystkie nowoczesne i niezbędne urządzenia. W wyposażeniu kuchni znajduje sie: - zabudowana lodówko - zamrażarka - piekarnik elektryczny - kuchnia mikrofalowa - 4-ro palnikowa kuchnia gazowa - 1,5 komorowy zlewozmywak - zmywarka do naczyń (60 cm) - czajnik elektryczny - ekspres do kawy Na wyposażeniu kuchni znajdują się niezbędne zastawy i naczynia w ilości wystarczającej do przebywania większej ilości osób. Część wypoczynkowa. Wygoda połączona z dużą ilością naturalnego światła. W większości powierzchni ścian, znajdują się otwory okienne.
Wyżywienie
Inne
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc