Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Music Club 5g  Galeria
Music Club 5g
Białogóra ul. Okrężna 10,
+48 502 613 615
Lokalizacja
Centrum
Położenie
Klub 5G to miejsce o niepowtarzalnym charakterze. Oryginalny wystrój, nadaje tu wyjątkowy klimat każdemu zakątkowi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi goście wielokrotnie korzystają z możliwości organizowania biesiad i imprez okolicznościowych przy bogato zastawionych stołach klubu. Powstał on w 2005 roku.
Zakwaterowanie
Pensjonat 100m.
Wyposażenie
Najnowsze efekty świetlne, rzutnik wizyjny, na którym prezentujemy najświeższe teledyski oraz materiały filmowe z imprez organizowanych w klubie 5G sprawiają, że atmosfera podgrzewa się z minuty na minutę. Najnowsza sala to miejsce, gdzie można uwolnić się od codziennych problemów wpadając w trans przy muzyce House i Techno. Wyjątkowe efekty wizualne, nagłośnienie w połączeniu ze wspaniałą muzyką prezentowaną przez najpopularniejszych polskich DJ'ów zapewnią Państwu super zabawę. W klubie znajduje się drink-bar, a nasze barmanki potrafią, oj potrafią...
Wyżywienie
W budynku znajduje się restauracja Antonio.
Inne
Klub 5G jest miejscem o niepowtarzalnym klimacie i charakterze, miejscem, które wraz z wykwalifikowaną i profesjonalną obsługą oraz wyśmienitym i starannie dopasowanym menu, tworzy idealną atmosferę do organizacji imprez firmowych lub prywatnych. Każda z imprez dopasowana jest do indywidualnych potrzeb Gości, a poprzez nasze doświadczenie gwarantujemy sukces i udaną zabawę na najwyższym poziomie. Kompleksowo organizujemy: imprezy integracyjne imprezy tematyczne imprezy prywatne bankiety konferencje przyjęcia imprezy okolicznościowe inne Obiekt całoroczny.
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc