Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Ariston  Galeria
Ariston
Karpacz ul. Piastowska 2a,
+48 75 761 95 12 +48 512 176 800
Lokalizacja
Centrum
Położenie
Centralne położenie obiektu umożliwia turyście łatwy dostęp do wszystkich atrakcji i osobliwości Karpacza, a także: banków, sklepów, aptek, kawiarni, restauracji, pamiątek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, dyskotek, dansingów.
Zakwaterowanie
Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu i trzy- osobowych, a także w pokojach typu apartament. Hotel wyposażony w hydrauliczną windę osobową i utrzymany w kameralnym stylu. ***Pokój hotelowy posiada; - komfortową łazienkę z kabiną natryskową-brodzik, umywalkę, WC - TV-sat - telefon, z którego turysta może dzwonić na cały świat. Pokoje hotelowe wyposażone są w szerokie sosnowe łóżka z bardzo wygodnymi materacami, które gwarantują spokojny sen. Każdy posiada szafkę nocną = nowoczesne oświetlenie. W pokojach znajdują się ekologiczne, eleganckie meble sosnowe, a całość dopełniają ręcznie malowane obrazy. Nasłonecznione z widokiem na góry, obszerne, w których turysta może wygodnie wypocząć.
Wyposażenie
*** W hotelu można korzystać z sauny, baru, posiłków w stylowych wnętrzach restauracji /polska kuchnia/, saloników recepcyjnych, informacji, Internetu. Hotel posiada własny parking na jeden autokar i samochody osobowe. Ogród, w którym można przyjemnie spędzić czas w okresie wiosna-jesień przy dobrym piwie i grilu.
Wyżywienie
Hotel oferuje w swojej stylowej restauracji dania kuchni polskiej i regionalnej.Dla grup zorganizowanych serwujemy obiadokolacje i organizujemy bankiety.
Inne
Nasz hotel oferuje im kompleksową obsługę, prócz noclegów wspaniałej tradycyjnej polskiej kuchni organizujemy usługi przewodnickie, przeźrocza, taxi, różnego rodzaju atrakcje w zależności od sezonu z pamiątkowymi zdjęciami i kasetami Video, wieczorki przy muzyce z niespodziewaną wizytą Ducha Gór-Liczyrzepy, kuligi, spacery z pochodniami, przeloty nad Karkonoszami, wspinaczki, przejazdy bryczkami na Western-City, grille i wiele innych.
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc