Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Sobota, 29 Stycznia 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 *Willa Patrycja  Galeria
*Willa Patrycja
Białogóra ul. Morska 19,
+48 58 6735172 +48 608 630 466
www.willapatrycja.com
                  
Lokalizacja
Centrum - Pensjonat położony najbliżej plaży
Położenie
Willa Patrycja jest położona przy skwerze prowadzącym na plażę w Białogórze od nas już tylko 600m do przepięknej plaży nad otwartym morzem do której prowadzi deptak przez Nadmorski Park Krajobrazowy.
Zakwaterowanie
U nas poczujesz się jak w domu. Zawsze chętnie pomagamy i służymy radą naszym gościom. Do Państwa dyspozycji oddajemy kuchnię z pełnym wyposażeniem [kuchenki, lodówki, zastawy stołowe, sztućce], plac zabaw dla dzieci na którym znajduje się piaskownica z pełnym wyposażeniem tak aby Wasze pociechy mogły do woli popuszczać wodze fantazji trenując budowę zamków z piasku zanim zmierżą się z piaskiem na plaży, huśtawkę oraz inny sprzęt do dziecięcych zabaw abyście mogli Państwo w spokoju odetchnąć na tarasach naszej willi.
Wyposażenie
W każdym pokoju znajduje się umywalka, czajnik elektryczny, radio, parawan plażowy, sztućce, szklanki. Dysponujemy ogrodzonym parkingiem, placem zabaw dla dzieci, ogródkiem grillowym.
Wyżywienie
Brak w obiekcie. Polecamy Restaurację Antonio - Białogóra, ul. Okrężna 10
Inne
Zapraszamy Państwa do nas nie tylko w sezonie letnim ale również w weekendy od wiosny do jesienie a w szczególności na długi weekend majowy kiedy to w Białogórze czekają na Państwa liczne atrakcje i oczywiście niezapomniane przeżycia.
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc